48 inç Jumbo Balonlar - 48" Jumbo Balonlar

48" Jumbo Balonlar, dekorasyon amaçlı yapılan süslemelerde kullanılan en büyük çaplı balondur. 48" Jumbo Balonların çapı 123 cm dir.

48 inç Jumbo Balonlar - 48" Jumbo Balonlar 48" Jumbo Balonlar, dekorasyon amaçlı yapılan süslemelerde kullanılan en büyük çaplı balondur. 48" Jumbo Balonların çapı 123 cm dir. 5117091
Kategoride ürün bulunamadı.
48" Jumbo Balonlar
48" Jumbo Balonlar, dekorasyon amaçlı yapılan süslemelerde kullanılan en büyük çaplı balondur. 48" Jumbo Balonların çapı 123 cm.dir. bu nedenle Jumbo olarak adlandırılırlar. Bu tip büyük balonların kullanım yerleri genellikle açık alan süslemeleridir. Doğum günü partileri, fuarlar alanları, festival alanları, açık hava eğlenceleri ve açık hava konser alanlarının süslenmesinde ve temalı dekorasyon işlerinde çok sık kullanılır. 48" Jumbo Balonlar bulundukları alanları daha büyük ve geniş gösterir. Ayrıca temalı dekorasyon işlerinde vurgulanmak istenen temayı göstermek ve vurguyu pekiştirmek amacıyla kullanılır. 48" Jumbo Balonlar diğer tüm balonlarla gerek renk uyumu, gerekse zıtlıklar kullanılarak yapılacak süslemelerde uyum içinde kullanılır.

48" Jumbo Balonlar, Kauçuk ağacından elde edilen lateksten üretilir. Lateks bilinen en esnek maddedir. Çeşitli işlemlerden geçirilerek esnekliği ve dayanıklılığı artırıldıktan sonra 48" Jumbo Balon olarak üretilir. Üretimin en başından, son kullanıcıya ulaşana kadar üretimin her aşamasında kontrol edilir. Bu da 48" Jumbo Balonların sizlere en kaliteli ve sağlam bir şekilde ulaşmasını sağlar. 48" Jumbo Balonların tümü defalarca şişirilip, söndürülecek şekilde üretilmiştir. Bu nedenle balonların tamamı defalarca kullanılabilir.
Copyright 2016 Beta Balon Dünyası. Tüm hakları saklıdır. Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası