Jumbo Balon Fiyatları - Büyük Boy Balonlar

Her amaca uygun olarak üretilen jumbo balonlar ile istediğiniz renk ve ölçülerde websitemizden online olarak alabilirsiniz.

Jumbo Balon Fiyatları - Büyük Boy Balonlar Her amaca uygun olarak üretilen jumbo balonlar ile istediğiniz renk ve ölçülerde websitemizden online olarak alabilirsiniz. 5117091
Jumbo 27 İnç Beyaz Balon 25.00 TL
KDV Dahil
Jumbo 27 İnç Beyaz Balon
Jumbo 27 İnç Yeşil Balon 25.00 TL
KDV Dahil
Jumbo 27 İnç Yeşil Balon
27 İnç Sarı Jumbo Balon 25.00 TL
KDV Dahil
27 İnç Sarı Jumbo Balon
27 İnç Kırmızı Jumbo Balon 25.00 TL
KDV Dahil
27 İnç Kırmızı Jumbo Balon
27 İnç Açık Mavi Jumbo Balon 25.00 TL
KDV Dahil
27 İnç Açık Mavi Jumbo Balon
27 İnç Turuncu Jumbo Balon 25.00 TL
KDV Dahil
27 İnç Turuncu Jumbo Balon
45 İnç Beyaz Jumbo Balon 35.50 TL
KDV Dahil
45 İnç Beyaz Jumbo Balon
45 İnç Turuncu Jumbo Balon 35.50 TL
KDV Dahil
45 İnç Turuncu Jumbo Balon
45 İnç Kırmızı Jumbo Balon 35.50 TL
KDV Dahil
45 İnç Kırmızı Jumbo Balon
Jumbo Balonlar
Jumbo Balonlar adından anlaşılacağı gibi boyutları büyük hatta devasa olabilen balonlardır. Bu balonlar dekorasyonun tamamlayıcı unsurlarıdır. Ayrıca süsleme sırasında vurgulanmak istenen yere ve konuya göre uygun kullanılması halinde çok çarpıcı görünmektedir. Jumbo Balonlar diğer tüm balonları gibi en kaliteli lateks (kauçuk) ten ve en kaliteli pigmentten üretilirler. kesinlikle insan sağlığına zararsız ve çevreye duyarlıdır. Jumbo Balonlar kullanıldıkları dekorasyon ve süslemelerde alanın ihtişamını artırır ve kullanıldıkları yerin olduğundan daha büyük ve geniş görünmesini sağlar.

Jumbo Balonlar istinasız tüm organizasyonlarda, dekorasyonlarda ve süslemelerde kullanılabilir. Aynı zamanda diğer küçük boy balonlarla da renk olarak tam bir uyum içinde görünür. Jumbo Balonlar canlı renklerde ve pastel renklerde üretilir. Bu da her türlü organizasyonda kullanılabilmelerini sağlar. Balonların toplamda 13 ayrı rengi mevcuttur. Jumbo Balonlar şişirildiklerinde çaplarının ölçüsü: 27 inç ile 45 inç arasında değişmektedir. yani balonlar şişirildiğinde 70 cm’ den 115 cm. ye kadar büyüklüklere ulaşabilmektedir. Balonların boyutlarına göre kullanıldıkları yerler de farklılıkla gösterebilmekle beraber çoğunlukla organizasyonda neresi ve hangi bölüm vurgulanmak isteniyorsa oralarda kullanılarak vurgulama yapılabilmektedir.
Copyright 2016 Beta Balon Dünyası. Tüm hakları saklıdır. Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası