Yürüyen Folyo Balonlar

Yürüyen Folyo Balonlar, aynı zamanda civardan temin edebileceğiniz helyum gazı ile doldurarak uçan balon olarak da kullanabilirsiniz.

Yürüyen Folyo Balonlar Yürüyen Folyo Balonlar, aynı zamanda civardan temin edebileceğiniz helyum gazı ile doldurarak uçan balon olarak da kullanabilirsiniz. 5117091
Bride AirWalker / Yürüyen Folyo Balon (Paketli) 35.00 TL
KDV Dahil
Bride AirWalker / Yürüyen Folyo Balon (Paketli)
Taz SuperShape Folyo Balon 8.75 TL
KDV Dahil
Taz SuperShape Folyo Balon
Groom AirWalker / Yürüyen Folyo Balon (Paketli) 35.00 TL
KDV Dahil
Groom AirWalker / Yürüyen Folyo Balon (Paketli)
Dora the Explorer Airwalker / Yürüyen Balon (Paketli) 0.00 TL
KDV Dahil
Dora the Explorer Airwalker / Yürüyen Balon (Paketli)
101 Dalmatians Airwalker / Yürüyen Balon (Paketli) 0.00 TL
KDV Dahil
101 Dalmatians Airwalker / Yürüyen Balon (Paketli)
Yürüyen Folyo Balonlar
Balon dünyasının en havalı balonu. Çocukların sevgilisi. Doğum günlerinin vazgeçilmez süsü ve aksesuarı. Yürüyen Folyo Balonlar özellikle doğum günlerinde en çok tercih edilen ürünler arasında ilk sırada yer almaktadır. Özellikle ebatları nedeni ile süslemeler arasında en çok dikkat çeken balonlardır. Yürüyen Folyo Balonlar her türlü temalı organizasyonlarda rahatlıkla kullanılabileceği gibi doğum günlerinde çocukları sevindirmek için süsleme olarak kullanılabilir veya doğum günü partisine katılan bütün çocuklara hediye olarak da verilebilir.

Yürüyen Folyo Balonlar, aynı zamanda civardan temin edebileceğiniz helyum gazı ile doldurarak uçan balon olarak da kullanabilirsiniz. Yürüyen Folyo Balonların uçan balon olarak kullanılması, özellikle açık havalarda düzenlenen doğum günü vb. partilerde oldukça dikkat çekici olmaktadır. Bu da organizasyona katılanların neşe ve coşkusunun artmasına, organizasyonun daha neşeli geçmesine yardım etmektedir. Yürüyen Folyo Balonları, paketli ve havası alınmış şekilde satışı yapılmaktadır. Ürünlerin tamamı, üretimin ilk aşamasından satışa sunulduğu ana kadar devamlı olarak kalite kontrolden geçirilmektedir. Balonlar defalarca kullanılacak şekilde üretilmiştir. Halen 4 farklı çeşidi bulunmaktadır.
Copyright 2016 Beta Balon Dünyası. Tüm hakları saklıdır. Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası