Müzikli Folyo Balonlar - Şarkılı Balonlar

Müzikli Folyo Balonlar her çeşit düğün, nişan, doğum günü partisi, parti, festival ve her çeşit açık ve kapalı alan eğlenceleri için tasarlanmış, özel olarak folyodan üretilmiştir.

Müzikli Folyo Balonlar - Şarkılı Balonlar Müzikli Folyo Balonlar her çeşit düğün, nişan, doğum günü partisi, parti, festival ve her çeşit açık ve kapalı alan eğlenceleri için tasarlanmış, özel olarak folyodan üretilmiştir. 5117091
Sweet Baby Girl Sing-A-Tune Folyo Balon (Paketli) 29.75 TL
KDV Dahil
Sweet Baby Girl Sing-A-Tune Folyo Balon (Paketli)
Mickey & Minnie Love Sing-A-Tune Folyo Balon (Paketli) 28.70 TL
KDV Dahil
Mickey & Minnie Love Sing-A-Tune Folyo Balon (Paketli)
Happy Birthday Faces Sing-A-Tune Folyo Balon (Paketli) 29.80 TL
KDV Dahil
Happy Birthday Faces Sing-A-Tune Folyo Balon (Paketli)
Balloons & Streamers Happy Birthday Sing-A-Tune Folyo Balon (Paketli) 29.75 TL
KDV Dahil
Balloons & Streamers Happy Birthday Sing-A-Tune Folyo Balon (Paketli)
Müzikli Folyo Balonlar
Müzikli Folyo Balonlar her çeşit düğün, nişan, doğum günü partisi, parti, festival ve her çeşit açık ve kapalı alan eğlenceleri için tasarlanmış, özel olarak folyodan üretilmiştir. Paketler halinde ve şişirilmeden satışa sunulmaktadır. Bu şekli ile defalarca kullanılmaya müsaittir.  Müzikli Folyo Balonlar istenildiğinde içerisine Helyum Gazı doldurularak uçan balon olarak da kullanılabilir. Üretildiği materyaller en kaliteli, insan sağlığına zararsız ve çevreye duyarlıdır. Kolayca doğada çözünebilen Müzikli Folyo Balonların aynı zamanda müzik çalabilme özelliği de bulunmaktadır.

Özellikle çocukların sevgilisi haline gelen Müzikli Folyo Balonların üç farklı versiyonu bulunmaktadır. Doğum günü kutlamaları için parti alanına neşe katan folyo balonlar müzik çalabilme yetenekleri ve üzerindeki yazılar ile çocukların tüm parti boyunca en büyük eğlencesi haline gelmektedir. Tüm parti ve eğlence boyunca çocukların ilgi odağı haline gelen Müzikli Folyo Balonları parti sonrası çocuklara hediye ederek çocukların neşesine neşe katabilir ve bir kez daha sevindirebilirsiniz. 
Copyright 2016 Beta Balon Dünyası. Tüm hakları saklıdır. Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası