Jumbo Balon Fiyatları - Büyük Boy Balonlar

Her amaca uygun olarak üretilen jumbo balonlar ile istediğiniz renk ve ölçülerde websitemizden online olarak alabilirsiniz.

Jumbo Balon Fiyatları - Büyük Boy Balonlar Her amaca uygun olarak üretilen jumbo balonlar ile istediğiniz renk ve ölçülerde websitemizden online olarak alabilirsiniz. 5117091
19 İnç Kırmızı Renk Düz Kalp Folyo Balon 3.50 TL
KDV Dahil
19 İnç Kırmızı Renk Düz Kalp Folyo Balon
Pink Dolphin SuperShape Folyo Balon 8.75 TL
KDV Dahil
Pink Dolphin SuperShape Folyo Balon
SpongeBob Orbz Folyo Balon 13.45 TL
KDV Dahil
SpongeBob Orbz Folyo Balon
Letter (Harf) J Silver Supershape Folyo Balon 15.00 TL
KDV Dahil
Letter (Harf) J Silver Supershape Folyo Balon
Black Orbz Folyo Balon 10.00 TL
KDV Dahil
Black Orbz Folyo Balon
18 İnç Spongebob Face Anagram Folyo Balon 9.00 TL
KDV Dahil
18 İnç Spongebob Face Anagram Folyo Balon
Letter (Harf) V Silver Supershape Folyo Balon 15.00 TL
KDV Dahil
Letter (Harf) V Silver Supershape Folyo Balon
Letter (Harf) P Silver Supershape Folyo Balon 15.00 TL
KDV Dahil
Letter (Harf) P Silver Supershape Folyo Balon
Pink Orbz Folyo Balon 10.00 TL
KDV Dahil
Pink Orbz Folyo Balon
Folyo Balonlar
Jumbo Balonlar adından anlaşılacağı gibi boyutları büyük hatta devasa olabilen balonlardır. Bu balonlar dekorasyonun tamamlayıcı unsurlarıdır. Ayrıca süsleme sırasında vurgulanmak istenen yere ve konuya göre uygun kullanılması halinde çok çarpıcı görünmektedir. Jumbo Balonlar diğer tüm balonları gibi en kaliteli lateks (kauçuk) ten ve en kaliteli pigmentten üretilirler. kesinlikle insan sağlığına zararsız ve çevreye duyarlıdır. Jumbo Balonlar kullanıldıkları dekorasyon ve süslemelerde alanın ihtişamını artırır ve kullanıldıkları yerin olduğundan daha büyük ve geniş görünmesini sağlar.

Jumbo Balonlar istinasız tüm organizasyonlarda, dekorasyonlarda ve süslemelerde kullanılabilir. Aynı zamanda diğer küçük boy balonlarla da renk olarak tam bir uyum içinde görünür. Jumbo Balonlar canlı renklerde ve pastel renklerde üretilir. Bu da her türlü organizasyonda kullanılabilmelerini sağlar. Balonların toplamda 13 ayrı rengi mevcuttur. Jumbo Balonlar şişirildiklerinde çaplarının ölçüsü: 27 inç ile 45 inç arasında değişmektedir. yani balonlar şişirildiğinde 70 cm’ den 115 cm. ye kadar büyüklüklere ulaşabilmektedir. Balonların boyutlarına göre kullanıldıkları yerler de farklılıkla gösterebilmekle beraber çoğunlukla organizasyonda neresi ve hangi bölüm vurgulanmak isteniyorsa oralarda kullanılarak vurgulama yapılabilmektedir.
Copyright 2016 Beta Balon Dünyası. Tüm hakları saklıdır. Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası