Metalik Renkli Dekorasyon Balonları

Metalik Renkli Dekorasyon Balonlarının 14 farklı çeşidi vardır. bu balonların tamamı metalik renklidir ve süslemelerde kullanılan diğer bütün balonların renkleri ile uyum sağlamaktadır.

Metalik Renkli Dekorasyon Balonları Metalik Renkli Dekorasyon Balonlarının 14 farklı çeşidi vardır. bu balonların tamamı metalik renklidir ve süslemelerde kullanılan diğer bütün balonların renkleri ile uyum sağlamaktadır. 5117091
12' Metalik Sarı Balon (Beta) 35.00 TL
KDV Dahil
12' Metalik Sarı Balon (Beta)
12' Metalik Pembe Balon (Beta) 25.00 TL
KDV Dahil
12' Metalik Pembe Balon (Beta)
12' Metalik Gold Baskılı Balon (Beta) 25.00 TL
KDV Dahil
12' Metalik Gold Baskılı Balon (Beta)
12' Metalik Asorti Balon (Beta) 25.00 TL
KDV Dahil
12' Metalik Asorti Balon (Beta)
12' Metalik Silver Balon (Beta) 35.00 TL
KDV Dahil
12' Metalik Silver Balon (Beta)
Metalik Renkli Dekorasyon Balonları
İnsanları etkilemenin en iyi yolu onlara kendilerini iyi hissettirecek şeyler sunmak ve bulundukları ortamda kendilerini rahat ve güvende hissetmelerini sağlamaktır. Metalik Renkli Dekorasyon Balonlarının kullanıldığı festival, fuar, düğün, nişan, balo, doğum günü partisi gibi bütün organizasyonlarda insanlar kendilerinden bir şey bulmakta ve kendilerini çok daha rahat hissetmektedirler. Bu nedenle balon kullanımı gün geçtikçe artmaya devam etmektedir.  

Metalik Renkli Dekorasyon Balonlarının 14 farklı çeşidi vardır. bu balonların tamamı metalik renklidir ve süslemelerde kullanılan diğer bütün balonların renkleri ile uyum sağlamaktadır. Metalik Renkli Dekorasyon Balonları piyasaya 12 inç boyutlarında, 100’ lük paketler halinde sunulmaktadır. 12 inç metrik sistemde 30 cm. karşılık gelmektedir. Balonların boyları standarttır. Şişirirken balon ölçüm kutusu kullanılması halinde tüm balonlar standart büyüklükte olacaktır. Metalik Renkli Dekorasyon Balonları her türlü süsleme işleminde dekoratif görünümü ile süsleme yapılan alana canlılık ve neşe katar. Ayrıca dikkatleri üzerlerinde toplayacaklardır. Bu da partinin, festivalin vb. çok daha neşeli, çok daha hareketli ve eğlenceli geçmesine yetecektir. 
Copyright 2016 Beta Balon Dünyası. Tüm hakları saklıdır. Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası