İç Mekan Dekorasyon Balonları - İç Mekan Balonlar - Sayfa 5

Renk seçenekleri olarak oldukça zengin bir skalaya sahip olan iç mekan dekorasyon balonları, özellikle kırmızı, sarı, mavi, pembe, beyaz ve lacivert gibi renklerden...

İç Mekan Dekorasyon Balonları - İç Mekan Balonlar - Sayfa 5 Renk seçenekleri olarak oldukça zengin bir skalaya sahip olan iç mekan dekorasyon balonları, özellikle kırmızı, sarı, mavi, pembe, beyaz ve lacivert gibi renklerden... 5117091
12 inç Metalik Silver Balon (Beta) 35.00 TL
KDV Dahil
12 inç Metalik Silver Balon (Beta)
12" Metalik Asorti Balon (HBK) 27.50 TL
KDV Dahil
12" Metalik Asorti Balon (HBK)
12 inç Metalik Gold Baskılı Balon (Beta) 25.00 TL
KDV Dahil
12 inç Metalik Gold Baskılı Balon (Beta)
12 inç Metalik Yeşil Baskılı Balon (Beta) 25.00 TL
KDV Dahil
12 inç Metalik Yeşil Baskılı Balon (Beta)
12' Metalik Pembe Balon (Beta) 25.00 TL
KDV Dahil
12' Metalik Pembe Balon (Beta)
12 inç Standart Mavi Baskılı Balon (Beta) 13.00 TL
KDV Dahil
12 inç Standart Mavi Baskılı Balon (Beta)
12 inç Standart Açık Mavi Baskılı Balon (Beta) 13.00 TL
KDV Dahil
12 inç Standart Açık Mavi Baskılı Balon (Beta)
12' Asorti Baskılı Balon (Beta) 20.00 TL
KDV Dahil
12' Asorti Baskılı Balon (Beta)
12 inç Sarı Baskılı Balon (Beta) 13.00 TL
KDV Dahil
12 inç Sarı Baskılı Balon (Beta)
İç Mekan Dekorasyon Balonları
Son yılların kutlamalar ve partiler açısından en sık tercih edilen elemanlarından biri olan dekorasyon balonları içinde, özellikle iç mekan dekorasyon balonları oldukça fazla şekilde kullanılmaktadır. Bu tür balonlar, özellikle doğum günü kutlamaları tarzındaki etkinliklerde seçilmekle beraber, her çocuğun partiden ya da kutlamadan zevk alacağı renklerden ve desenlerden oluşmaktadır.

Renk seçenekleri olarak oldukça zengin bir skalaya sahip olan iç mekan dekorasyon balonları, özellikle kırmızı, sarı, mavi, pembe, beyaz ve lacivert gibi renklerden oluşarak, kullanıcılara oldukça farklı opsiyonlar sunulabilmektedir. Kutlamalarda çocukların kapalı mekanların duvarlarında görerek oynamak istedikleri, büyüklere de keyif veren bu tür balonlar, yıllardan bu yana eğlencelerin vazgeçilmezi olmaktadır. 

İç mekan dekorasyon mobilyaları, üretim aşamasından itibaren dekoratif seçeneklerden ve kapalı mekanlardaki eğlence anlayışına göre ortaya çıkan tasarımlardan oluşturulmaktadır. Bu sayede söz konusu dekorasyon balonları, tüm katılımcılar tarafından beğenilmektedir. Çocukların eğlenmelerinin ve ortamdan zevk almalarının amaçlandığı bu tarz etkinlik ve organizasyonlarda, iç mekan dekorasyon balonları önemli görevler üstlenmektedir.
Copyright 2016 Beta Balon Dünyası. Tüm hakları saklıdır. Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası