Baskılı Balonlar - Renkli ve Şekilli Balonlar

Baskılı balonlar arasında bulunan puantiyeli ve şekilli balonlar ile farklı konseptlere baskılı balon modellerimizi her türlü organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

Baskılı Balonlar - Renkli ve Şekilli Balonlar Baskılı balonlar arasında bulunan puantiyeli ve şekilli balonlar ile farklı konseptlere baskılı balon modellerimizi her türlü organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz. 5117091
12' Çift Yüzlü Gülen Surat Baskılı Balon (Beta) 37.50 TL
KDV Dahil
12' Çift Yüzlü Gülen Surat Baskılı Balon (Beta)
12' Çepeçevre Puantiyeli Baskılı Pembe Rubi Lisanslı Balon 23.50 TL
KDV Dahil
12' Çepeçevre Puantiyeli Baskılı Pembe Rubi Lisanslı Balon
12' Çepeçevre Puantiyeli Baskılı Kırmızı Siyah Lisanslı Balon 28.50 TL
KDV Dahil
12' Çepeçevre Puantiyeli Baskılı Kırmızı Siyah Lisanslı Balon
12' Sarı Baskılı Balon (Beta) 13.00 TL
KDV Dahil
12' Sarı Baskılı Balon (Beta)
12" Asorti Baskılı Balon (Beta) 20.00 TL
KDV Dahil
12" Asorti Baskılı Balon (Beta)
Baskılı Balonlar
Toplantı, açılış, düğün, nişan, balo, festival, temalı toplantılar gibi organizasyonlarda süslemeler çok önemlidir. Bu organizasyonlarda özellikle temalı organizasyonlarda kullanılan süslemeler doğru kullanıldıklarında çok büyük etkiye sahiptirler. Örneğin büyük bir mağazanın açılışında kullanılan nazar boncuk baskılı balonların bırakacağı etki diğer süslemelerden çok daha fazla olacak ve organizasyona olan ilgiyi çok daha fazla artıracaktır. Baskılı Balonlar standart 12” (30 cm.) çapındadır. Bu ortalama büyüklükleri ile de her türlü süslemelerde ana süs olarak veya yan süs olarak kullanılabilmektedir.    

Baskılı Balonların iki ana kategoride bulunmaktadır. Birincisi lisanslı baskılı balonlar ve ikincisi lisanssız baskılı balonlardır. Lisanslı baskılı balonların 23 farklı çeşidi, lisanssız baskılı balonların 10 farklı renk ve baskılı çeşidi bulunmaktadır. Baskılı balonlarla istenilen her türlü süslemeler yapılabilmektedir. Ürünlerin sağlamlığı nedeni ile birdin fazla kullanıma müsaittirler. Baskılı balonları diğer büyük ve küçük balonlarla kullanarak farklı süslemeler yapabileceğiniz gibi baskılı balonların içerisine yanıcı olmayan ve insan sağlığına zararsız helyum gazı doldurarak uçan balon olarak da kullanabilirsiniz. Balonları dilerseniz organizasyon sonunda katılımcılara ve çocuklara dağıtarak yüzlerinde küçük birer tatlı tebessüm oluşmasına sebep olabilirsiniz.
Copyright 2016 Beta Balon Dünyası. Tüm hakları saklıdır. Bu site, Webhox E-ticaret Sistemi ile hazırlanmıştır.
SSL Sertifikası